fbpx

Pavisam drīz – jau 26., 27. un 28. septembrī Tikkurila PRO Centrs gaidīs ciemos gan dizaina un remontdarbu profesionāļus, gan tos, kas vēlas paši savām rokām piešķirt jaunu elpu mājai vai dzīvoklim. Trīs dienu gaitā ikvienam būs iespēja gan saņemt izsmeļošas speciālistu konsultācijas, gan ļauties radošām aktivitātēm.

Radoši noskaņotie centra apmeklētāji 26. un 27. septembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00, tāpat arī sestdien, 28. septembrī visas dienas garumā varēs ļauties krāsu vilinājumam un apgleznot stikla traukus gan praktiskām, gan dekoratīvām vajadzībām!

Lai interjera krāsu izvēle būtu nekļūdīga un remonta rezultāts iepriecinātu ilgtermiņā, 28. septembrī plkst. 12.00 un 13.30 aicinām apmeklēt interjera dizaineres Kristīnes Plaudes lekciju, kurā tiks runāts par pieciem pamatprincipiem, kas jāņem vērā, izvēloties krāsu toņus savam mājoklim.

Turklāt pēc lekcijas varēsiet saņemt arī atbildes uz individuāliem jautājumiem.

Tie, kam krāsošanas darbi šobrīd nav aktuāli, varēs pārbaudīt sava prāta mundrumu Vivacolor atmiņas spēlē gan 26. un 27. septembra pēcpusdienā, gan visu dienu 28. septembrī. Turklāt varam pačukstēt, ka trīs veiksmīgākie spēlētāji tiks pie pārsteiguma balvām.

Un, protams, atgādinām, ka visas trīs dienas mūsu speciālisti sniegs konsultācijas un atbildēs uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar krāsošanas darbiem!

Uz tikšanos Katlakalna ielā 6D!