fbpx

Unikāla iespēja saņemt stundu garu bezmaksas konsultāciju pie interjera dizaineriem!

DECCO CENTRS Dizaina dienās pie mums viesosies vairāki interjera dizaina industrijas speciālisti – Jurģis Rubīns, Inese Jansone, Anna Ilmere un Lolita Onckule-Bērziņa.

Decco Centrs dizaineri: Jurģis Rubīns

Jurģis Rubīns – Studējis arhitektūru Vācijā un ieguvis darba pieredzi dizaina birojos gan ārzemēs, gan Latvijā. Jurģis spēj atrast katram projektam individuālu pieeju, pieturoties pie mūžīgām dizaina pamatvērtībām.

Inese Jansone – Inese Jansone Design dibinātāja, atzīta eksperte un lektore. Strādā gan ar privātpersonām, gan uzņēmumiem, un priecājas, ja redz, ka klientiem pēc projekta realizēšanas “deg acis no prieka”.

Anna Ilmere

Anna Ilmere – ieguvusi izglītību Lielbritānijā. Jau piecus gadus savu profesionālo darbību saista tikai ar interjera projektiem. Paralēli individuālajiem projektiem, Anna regulāri sadarbojas ar ”Jysk” un ”Pier”.

Lolita Onckule-Bērziņa – dizainere ar 20 gadu pieredzi interjera dizaina jomā. Šobrīd strādā Palast Architekts AS birojā par interjeristi, mākslinieci.

Pirms došanās uz konsultāciju ar dizaineriem, aicinām sagatavot:

1) Telpas plānojumu

2) Bildes no interneta resursiem, kurās atspoguļots vēlamais stils

3) Bildes no esošās mājas vai dzīvokļa

4) Krāsu paleti, ko vēlētos izmantot savā telpā

Aicinām ņemt vērā, ka vietu skaits uz interjera konsultācijām ir ierobežots, kā arī, katram dizainerim ir noteikts datums un laiks, kurā speciālists būs pieejams.

Plašāka informācija un pieteikšanās ŠEIT.

DECCO CENTRS Dizaina dienas no 26. līdz 28. septembrim, Rīgā, Katlakalna ielā 6D.