fbpx

Jau tūliņ, tūliņ – 26. septembrī DECCO CENTRS mājvieta Katlakalna ielā 6D ņirbēs no dažādiem aizraujošiem pasākumiem gan dizaina profesionāļiem, gan vienkārši skaistu lietu mīļotājiem. Lai būtu vieglāk orientēties plašajā programmā, esam sagatavojuši izlasi ar piecām aktivitātēm, kuras noteikti nevajadzētu palaist garām šajā dienā!

26. septembra aktivitāšu TOP 5

1. Diskusiju panelis.

Uzzināt vairāk par stikla ražošanas industriju, dizaina produktiem un to perspektīvām Latvijā būs iespējams diskusiju panelī, kas norisināsies DECCO CENTRS sarunu telpā plkst. 11.30. Diskusijas dalībnieki būs dizaina jomas profesionāļi:

  • Artis Nīmanis, zīmola “an&angel” dibinātājs, stāstīs par savu aizraujošo piedzīvojumu – an&angel trauku ražošanu tepat Latvijā un ārvalstīs;
  • Liene Kuplā, starptautiskās dizaina vasaras skolas MAD līdzdibinātāja dalīsies savā pieredzē;
  • Aleksandrs Logvins, stikla meistars un bijušās Līvānu stikla fabrikas darbinieks, dos ieskatu darbā ar pasūtītājiem un dalīsies ar saviem novērojumiem par stikla meistara darbu;
  • Linda Rubena, Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāve, tautas lietišķās mākslas eksperte iepazīstinās ar nākotnes likumdošanas plāniem, kas radīti, lai atbalstītu amatniecības nozari.

2. WATT salonā plkst.15.00 norisināsies lekcija par stikla virsmu izgaismošanu, ko vadīs Jānis Stērninieks. Šajā lekcijā interesentiem būs iespēja gūt atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, kā izgaismot spoguļus un stikla virsmas, lai tie neradītu liekus atspulgus vai kas jāņem vērā, izvietojot gaismekļus skatlogos, vitrīnās, sekcijās un stikla galdos. Tāpat arī būs iespēja saņemt dažādus padomus, kas noderēs gan tirdzniecības apgaismojumam, gan mājsaimniecībai.

3. Vērot un piedzīvot, kā top stikla skulptūras, varēs mākslinieces Martas Ģibietes autortehnikas paraugdemonstrējumos salonveikalā ANITRA plkst. 15.00.

4. Salonā ARENS laikā no 13:00 līdz 15:00 kulinārijas un dizaina cienītājus iepriecinās konditore Anna Panna, kas gatavos ķirbja – ābolu tartes. Gatavošanas procesā būs iespējams gan iepazīties ar jaunu recepti, gan redzēt darbībā ekskluzīvas cepeškrāsnis un jaunākās tehnoloģijas virtuvē, kā arī saņemt salona speciālistu konsultācijas un izmantot īpašos svētku piedāvājumus.

5. Kā īpašs notikums minama arī jauna salona atklāšana – ISKU ir mēbeļu ražošanas līderis Somijā. Uzņēmums ir pieredzes bagāts un darbojas industriālo inovāciju jomā kopš 1928. gada. ISKU ražotne Somijā ir viena no vismodernākajām ražotnēm mēbeļu industrijā Eiropā, kas rada ne tikai standarta risinājumus, bet spēj realizēt individuālus pasūtījumus pēc klientu vēlmēm.

Daudz ko skatīties, daudz ko klausīties un uzzināt! Atelpai apmeklētāji mūsu kvartālā aicināti baudīt street food gardumus, jestru mūziku un priecāties par skaistām lietām ikvienā no mūsu saloniem. Tiekamies!