Arhitekts, interjera dizainers

Jurģis Rubīns

Mājokļa plānošanā un iekārtošanā viens no svarīgākajiem aspektiem ir līdzsvars starp tā estētiskumu un funkcionalitāti. Tāpēc interjeram ir jāizceļ telpas potenciāls un reizē jābūt pielāgotam iemītnieku ikdienas ritmam un ieradumiem.

Arhitektūras studijas Vācijā un darbība arhitektūras un dizaina birojos gan ārzemēs, gan Latvijā ir iemācījušas meklēt katram projektam individuālu pieeju, pieturoties pie mūžīgām dizaina pamatvērtībām.

Pieejams konsultācijām:
  • Dizainerim visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera dizainere

Karīna Hailova

Skatos uz interjera dizainu kā mākslas formu, kurā saplūst tik daudz. Harmonija ir tas, uz ko mēs tiecamies un telpa ir laboratorija, kur to radīt.

Strādāju ar privātpersonām un uzņēmumiem jau vairāk kā 10 gadus.

Pieejama konsultācijām:
  • Sestdien, 12.septembrī, no 11:00 līdz 15:00
PIETEIKTIES
Interjera dizainere

Sintija Kļavinska

Darbs dizainā un ar arhitektūru cieši sasitītajās jomās, ir devis padziļinātu izpratni par materiālu īpašībām,to ekonomiskajām un estētiskajām iespējām visos renovācijas posmos.

Pašlaik studēju Riseba arhitektūras fakultātē, paralēli, strādāju ar vairākiem arhitektiem un dizaineriem, attīstot projektus Latvijā un arī ārpus tās.

Darbojoties dažādos stilos, par prioritāro dizainā uzskatu klienta vajadzības un resursus. Mēģinot savienot divas pasaules vai vismaz rast to kompromisu.

Pieejama konsultācijām:
  • Dizainerei visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera dizainere

Viktorija Jačmenkina-Radčenko

Savu profesionālo kaisli jau 8 gadus izdzīvoju vadot starptautiskus interjera projektus – sākot no mēbeļu risinājumiem līdz pilnai realizācijai. Esmu studējusi Rīgā un Milānā interjera dizainera specialitātē.

Man patīk sajūtas, kas rodas no lieliska dizaina projekta. Visvairāk interjera veidošanā man patīk krāsu izvēle, jo tikai krāsa var radīt tik spēcīgu iespaidu uz dizainu un cilvēka noskaņojumu. Interjera dizains ir kā mode, kur viss ir labā līdzsvarā un pareizajās proporcijās un kur visas detaļas ir pārdomātas. Dizains ir daudz vairāk nekā acis var redzēt.

Es cieši sadarbojos ar saviem klientiem, lai izprastu viņu praktiskās vajadzības, sajaucot to ar dekoru stiliem un idejām, kuras viņi mīl, lai radītu īstu “wow” faktoru jebkurā konkrētajā telpā – no vienas istabas līdz visai mājai.

Pieejama konsultācijām:
  • Dizainerei visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera arhitekte, KOOŽA

Ausma Ķibilde

Interjera un arhitektūras jomā strādāju divdesmit gadus. Vairāku vietēji un starptautiski atzītu interjera projektu autore.

Bez ārišķībām. Koncentrējoties uz būtisko. Man šķiet svarīgi izpētīt apstākļus, fiksēt problēmas un iespējas, formulēt stilistiskas un estētiskas tendences. Vienmēr turpināt pilnveidoties, tas veicina labu projektu rašanos.

Gada balva dizainā 2009; Best office awards 2011 (Maskava); DEDALO Minosse (Tokyo); Leonardo godalga 2013; Interjera izstrāde pirmajai Latvijā sertificētajai pasīvajai ēkai;

Vairāk informācijas: www.dizainaseta.lv

Pieejama konsultācijām:
  • Dizainerei visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera dizainere

Kristīne Saulīte

Pēc izglītības esmu interjera dizainere. Vides dizainu apguvu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā, vēlāk bakalaura grādu interjera dizainā ieguvu Latvijas universitātē. Vairākus gadus esmu strādājusi ar tekstilu, tādēļ labi pārzinu logu un telpu  noformējumu iespējas ar tekstila palīdzību.

Vairāk kā 10 gadus strādāju, lai izveidotu skaistus un funkcionālus interjerus gan privātās, gan sabiedriskās telpās. Interjera izveidē lielu nozīmi pievēršu detaļu, toņu un elementu saskaņai, jo ticu, ka tieši tie veido ideālu harmoniju telpā.

Manai darbībai var sekot Instagram.

Pieejama konsultācijām:
  • 12. septembrī plkst. 12:00
PIETEIKTIES
Interjera dizainere

Ieva Leja

Dizaina uzstādījums interjerā – radīt vidi personībai.

Profesionālā pieredze vairāk kā 15 gadi. Absolvējusi dizaina skolu Florencē “Fashiondesignlab”. Strādā individuāli, kā arī sadarbojas ar ievērojamiem Latvijas arhitektiem. 2019/2020 darbs arhitektu birojā “Cobalt” Baku, Azerbaidžānā.

Atpazīstamākie projekti:
”Hanzas Perons” – saņēmis gada balvu arhitektūrā.

Interjera dizaina sadaļas arhitektu biroja “Sudraba Arhitektūra” uzdevumā.

“Semarah Hotel Lielupe” dizains sadarbībā ar arhitektu biroju 8 a.m.

”DomeHotel&Spa” dizains sadarbībā ar arhitektu biroju “Sudraba Arhitektūra”

Vairāk informācijas šeit.

Pieejama konsultācijām:
  • Dizainerei visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera un dzīvesstila dizainere

Ilze Svence

18. gadu starptautiska kompetence modes, dizaina un dzīvesstila
pasaulē. Guvusi pieredzi pie vadošajiem itāļu un vācu mēbeļu dizaina ražotājiem. Iedvesmojusies pasaules dizaina izstādēs Ņujorkā, Itālijā, Vācijā. Studijas Latvijas mākslas akadēmijā. Sadarbība ar starptautiskiem
klientiem no Norvēģijas, Igaunijas, Rīgas, Itālijas.

” Esmu Jūsu vīziju meistare, kura saslēdz neredzamo – redzamā veidolā!

Man patīk palīdzēt atrast savu “ ideālo Es ”. Savu personu, kas ir psihoanalītisks jēdziens. Persona ir atkāpe no ikdienas rutīnas un pienākumiem. Ir tikai tas, kas redzams, kas izstaro. Vizuālie izteiksmes
līdzekļi, kā piemēram interjers, tērps, toņi, aksesuāri, detaļas, pavēsta daudz. Ir svarīgi panākt sajūtu, lai klienta identitāte sakrīt iekšēji un ārēji. Katrs ir unikāls un pasaule ir vieta kur cilvēkiem jābūt daudzveidīgiem ar savu unikālo un apzināto būtību. Dzīvot skaisti ir māksla un darbs. ”

Vairāk informācijas šeit.

Pieejama konsultācijām:
  • Dizainerei visi konsultāciju laiki šobrīd ir rezervēti.
Interjera dizainere

Kristīna Kokina

Strādāju dizaina jomā kopš 2002.gada. Sākumā aizrāvos ar ainavu arhitektūru, bet vēlāk sapartu, ka mana kaislība ir viss kas saistīts ar interjera dizianu un kopš 2007. gada ar visu savu sirdi esmu interjera dizainere.

Esmu absolvējusi studijas “DEKORS” interjeristu kursus un uzskatu, ka vissvarīgākais ir funkcionalitāte, tāpēc daudz laika pavadu tieši objektā, izprotot un kontrolējot procesu no iekšpuses.

Nevaru teikt, ka dodu priekšroku kādam noteiktam stilam. Uzskatu, ka pirmkārt starp pasūtītāju un dizaineri jāveido draudzīga un uzticības pilna gaisotne un tālāk mans uzdevums ir veidot vidi, bez manas pārspīlētas klātbūtnes tajā (es runāju par par īpašām darba stila pazīmēm), lai cilvēki var tālak apzīvot savu mājokli ar sev tīkamām lietām, dekoriem, un tml.

Vairāk informācijas šeit.

Pieejama konsultācijām:
  • Sestdien, 12.septembrī, no 11:00 līdz 15:00
PIETEIKTIES
Interjera dizainere

Anita Lūse

Esmu interjera studijas “Design Therapist” līdzdibinātāja un interjera dizainere. No studiju laikiem līdz 2017. gadam apguvu profesiju pie Latvija atzītākajiem dizaineriem, strādājot tādos interjera /arhitektūras birojos kā “Jonika”, “Xcelsior”.

Tā veidojusies nu jau gandrīz 10 gadu pieredze šajā jomā, sava interjera studija, dibināta kopā ar Anniju Leimani un Agnesi Jansoni, un nu jau darbi arī ārpus Latvijas. Vislielākā pieredze tieši privātajā sektorā,kur pagaidām jūtos visērtāk un varu visvairāk izpausties.

Manuprāt, labs interjers ir tāds, kurā jūtama dvēsele, cilvēka klātesamība un personība.

Pieejama konsultācijām:
  • Sestdien, 12.septembrī, no 11:00 līdz 15:00
PIETEIKTIES