fbpx

Arī piektdienai, 27. septembrim, esam sagatavojuši TOP 5 Dizaina dienu pasākumu izlasi, kurus apmeklējot, gūsi gan jaunus iespaidus, gan zināšanas un iedvesmu un varēsi teikt, ka esi lietas kursā par aktuālajām tendencēm dizainā!

1. Plkst 12:00 DECCO CENTRS Sarunu telpā gaidāma zīmolu KALDEWEI un PALME pārstāvja Janeka Sandera lekcija “Stikls un tērauds – apvienojums ilgmūžībai un kvalitātei”.

2. TIKKURILA PRO centrā dienas garumā ņirbēs dažādas radošas aktivitātes – no stikla trauku apgleznošanas un atmiņas spēles ar pārsteiguma balvām, līdz speciālistu konsultācijām un interjera dizaineres Kristīnes Plaudes lekcijai par krāsu izvēles priekšnoteikumiem interjerā, ko pēc izvēles vari apmeklēt plkst. 12.00 vai 13.30.

3. Salonā ARENS no plkst. 13:00 līdz 15:00 rosīsies šefpavārs Gatis Grosbergs, uz vietas gatavojot gardu cūkgaļas fileju ar WOK dārzeņiem, un uzskātāmi demonstrējot funkcijas, kādas sniedz modernās cepeškrāsnis. Arī Tev būs iespēja tās izmēģināt un salīdzināt.

4. Izstāde – “Stikls mākslinieka varā”. Unikāli darbi un instalācijas, ko veidojuši izcili Latvijas stikla meistari – Artis Nīmanis, Anda Munkevica, Marta Ģibiete, Agnese Gedule, Ernests Vītiņš un Baiba Dzenīte.

Izstādi varēsi apskatīt arī pēc Dizaina dienām, taču 27. septembrī, plkst. 17.00 DECCO CENTRS Sarunu telpā, Tev piedāvājam iespēju klātienē satikt mākslinieces Agnesi Geduli un Baibu Dzenīti, piedaloties diskusijā “STIKLS. Māksla un/vai Dizains?!”

5. Laikā no plkst. 12.00 – 15.00 piedāvājam izmantot mūsu īpašo viesu – Moller Auto Krasta, piedāvājumu – demo braucienus ar jauno Volkswagen Passat un Volkswagen Tiguan.

Brīvajā laikā starp lekcijām, paraugdemonstrējumiem un diskusijām aicinām baudīt lielisku dizainu, gardas uzkodas un labu mūziku mūsu kvartālā!