fbpx

Sestdienas ir kā radītas, lai dotos uz pasākumiem un pavadītu laiku saviesīgā atmosfērā, tādēļ Tavām ērtībām esam sagatavojuši arī 28. septembra Dizaina dienu notikumu izlasi!

1. Laikā, kad modē arvien vairāk nāk minimālisms un arī dzīves temps prasa pēc sakārtotas vides, kurā efektīvi strādāt un pilnvērtīgi atpūsties, iesakām apmeklēt Danas Gulbes lekciju “Kā efektīvi sakārtot māju. Praktiski ieteikumi priekšmetu organizēšanai.” Tā norisināsies DECCO CENTRS Sarunu telpā, plkst. 11.00. Lekcijas laikā būs iespēja saņemt praktiskus padomus un ieteikumus kārtības ieviešanai un uzturēšanai ilgākā laika posmā.

2. Salons WATT no plkst. 12.00 līdz 17.00 gaidīs ciemos gan mazus, gan lielus apmeklētājus, lai radošajā darbnīcā izdaiļotu LaLampa gaismekļu kupolus. Tāpat salonā no plkst. 11.00 līdz 16.00 norisināsies orientēšanās spēle, kur neizpaliks arī balvas un pārsteigumi vērīgākajiem dalībniekiem.

3. Plkst. 12.00 un 13.30 TIKKURILA PRO centrs piedāvās apmeklēt interjera dizaineres Kristīnes Plaudes lekciju, kurā tiks runāts par pieciem pamatprincipiem, kas jāņem vērā, izvēloties krāsu toņus savam mājoklim.
Salonā visas dienas garumā varēs ļauties krāsu vilinājumam un apgleznot stikla traukus gan praktiskām, gan dekoratīvām vajadzībām, kā arī piedalīties Vivacolor atmiņas spēlē.

4. Santehnikas salonā SONEL sestdien, 28. septembrī, visas dienas garumā apmeklētāji ir aicināti piedalīties aizraujošā spēlē, kurā ar virtuālās realitātes palīdzību ikviens varēs kļūt par santehniķi, iepazīties ar ūdens ceļu pa ēkas inženierkomunikācijām un saprast, cik patiesībā daudz darba jāiegulda, lai novērstu radušās avārijas situācijas.

5. Mūsu īpašie viesi – Moller Auto Krasta, no 11.00 līdz 15.00 aicinās visus laba dizaina un augstvērtīgu tehnoloģiju cienītājus iepazīties un demo braucienos izmēģināt jauno Volkswagen Passat un Volkswagen Tiguan.

Tāpat darbosies arī foto stūrītis un iespēja piedalīties izlozē, kuras balva – jaunais Volkswagen Passat Tavā rīcībā uz veselu dienu!

Starpposmā starp lekcijām aicinām izstaigāt mūsu kvartāla salonus, lai iepazītos ar īpašajiem atlaižu piedāvājumiem, kā arī apskatītu izstādi “Stikls mākslinieka varā”. Tajā būs skatāmi unikāli darbi un instalācijas, ko veidojuši Latvijas izcilākie stikla meistari – Artis Nīmanis, Anda Munkevica, Marta Ģibiete, Agnese Gedule, Ernests Vītiņš un Baiba Dzenīte.

Gaidīsim Tevi kopā ar ģimeni un draugiem DECCO CENTRS kvartālā visas dienas garumā, piedāvājot baudīt omulīgu atmosfēru, labu dizainu, mūziku, ēdienu un sarunas!