fbpx

Dizaina dienas ir noslēgušās! Paldies ikvienam, kas viesojās DECCO CENTRS kvartālā un salonveikalos, piedalījās lekcijās, radošajās darbnīcās un aizraujošajās aktivitātēs.

3 pasākumiem bagātas dienas pulcēja gan dizaina nozares profesionāļus un māksliniekus, gan entuziastus un kvartāla klientus, kuri vēlējas baudīt pozitīvu atmosfēru, radošu garu un iepazīt stikla materiāla plašās iespējas.

Lielu paldies sakām mūsu zinošajiem lekciju un diskusiju dalībniekiem, kas sniedza vērtīgus un noderīgus padomus, iepazīstināja ar nozares industriju, problēmām un risinājumiem, kā arī paplašināja mūsu redzesloku par dizainu un stiklu:

Lolita Freidmane, Juris Griķis, Dana Gulbe, Janeks Sanders, Jeļena Solovjova, Artis Nīmanis, Liene Kuplā, Aleksandrs Logvins, Linda Rubena, Mārtiņš Kurbe, Jānis Stērninieks, Emilia Cichocka, Marta Ģibiete, Ieva Šmite, Agnese Gedule, Baiba Dzenīte un Kristīne Plaude.

Atgādinām, ka dažas no lekcijām ir iespējams noskatīties atkārtoti mūsu Facebook vai YouTube.

Patiess prieks par speciālistiem, kuri dalās savās zināšanās un ieteikumos, sniedzot bezmaksas interjera konsultācijas – Jurģis Rubīns, Inese Jansone, Anna Ilmere, Lolita Onckule – Bērziņa, Alīda Gulbe, Ieva Jakobija, Karīna Hailova un Sintija Kļavinska.

Par atraktīvu un pārsteigumiem pilnu programmu sakām lielu paldies DECCO CENTRS salonveikaliem – WATT, ARENS, TIKKURILA PRO CENTRS, PRODEX, SONEL, ANITRA un ISKU, kā arī mūsu atbalstītājam MOLLER AUTO.

Nevienā pasākumā neiztikt bez ēdieniem un dzērieniem! Pateicamies fantastiskajiem pavāriem – Annai Pannai, Gatim Grosbergam un Lindai Vilmansonei par meistarklasēm un gardajiem ēdieniem, kas tapa uz vietas Arens salonā. Priecājamies, ka mūsu kvartāls pārvērtās arī par nelielu street food festivālu, pulcējot ēdinātājus, kas pārsteidza ar garšu dažādību – Kebab Factory, Hačapurija, Charlestons BBQ food truck, Ceļojošais Sushi, Crepes Cafe, Wafelnihca, Coffe CULT.

Lai arī Dizaina dienas ir noslēgušas, lielisks iemesls apmeklēt DECCO CENTRS salonveikalus ir izcilo stikla mākslinieku izstāde “Stikls mākslinieka varā”, kas norisināsies līdz pat 6.oktobrim. Tā ir iespēja ieraudzīt stiklu pārsteidzošā veidolā un jaunās formās. Izstādes mākslinieki – Artis Nīmanis, Anda Munkevica, Marta Ģibiete, Agnese Gedule, Ernests Vītiņš un Baiba Dzenīte.

Paldies un uz tikšanos nākamajos DECCO CENTRS pasākumos!