fbpx

Straujiem soļiem tuvojas šī mēneša viens no gaidītākajiem dizaina notikumiem – DECCO CENTRS dizaina dienas, kas veltītas tēmai “Stikls interjerā”.

Trīs dienu garumā, no 26. – 28. septembrim, apmeklētājiem būs iespēja smelties iedvesmu un gūt zināšanas, baudīt mākslu, gardus ēdienus, kā arī izklaidēties kopā ar ģimeni!

Stikls Interjerā

Pasākuma epicentrā būs DECCO CENTRS sarunu telpa, kurā norisināsies aizraujošas lekcijas un diskusijas nozares profesionāļu vadībā. Uzzināsim visu par un ap tik plaši izmantoto materiālu, sākot no stikla veidošanas procesa un stikla mijiedarbības ar citiem materiāliem, līdz pat tehniski sarežģītākiem risinājumiem – stikla konstrukcijām.

Latvijā zināmie un pasaules atzinību guvušie stikla mākslinieki – Artis Nīmanis, Anda Munkevica, Marta Ģibiete, Agnese Gedule, Ernests Vītiņš un Baiba Dzenīte aicinās izzināt šķietami trauslo materiālu izstādē “Stikls mākslinieka varā”, kas būs apskatāma līdz pat 6.oktobrim DECCO CENTRS salonveikalos. Arti Nīmani varēs arī sastapt diskusiju panelī “Stikla neredzamā daļa”, kur mākslinieks dalīsies pieredzē par an&angel trauku ražošanu tepat Latvijā un ārvalstīs.

Dizaina dienu apmeklētājiem būs unikāla iespēja pirms un pēc lekcijām satikt māksliniekus klātienē un uzdot sev interesējošu jautājumus pašiem meistariem.

Mākslinieces Agnese Gedule un Baiba Dzenīte piedāvās paraudzīties uz stiklu kā mākslu un dizaina elementu, piedaloties radošā diskusijā “STIKLS. Māksla un/vai Dizains?!”. Bet māksliniece Marta Ģibiete aicinās uz savas unikālās autortehnikas paraugdemonstrējumu.

Tos, kuriem šobrīd aktuāli interjera iekārtošanas jautājumi, aicinām izmantot nebijušu iespēju – stundu garu bezmaksas konsultācija pie interjera dizaineriem. Pieteikšanās konsultācijām obligāta, piesakies ŠEIT.

Dana Gulbe jeb kā plašākai publikai zināma ar vārdu “Dana ar kasti” sniegs praktiskus padomus, kā efektīvi sakārtot māju un telpu sev apkārt.

Arī DECCO CENTRS salonveikali būs parūpējušies par papildus izklaides programmu, piedāvājot aktivitātes, radošās darbnīcas un vilinošus dizaina dienu piedāvājumus. Kā ierasts, īpašs pārsteigums arī no Moller Krasta!

Ģimenes ar bērniem aicinām viesoties sestdien, 28. septembrī, kad dizaina dienu notikumi būs pašā kulminācijā, piedāvājot interesantu izklaides programmu arī pašiem mazākajiem.

Apskati pasākuma programmu!

Protams, neiztikt arī bez gardiem ēdieniem un dzērieniem! Street Food parūpēsies par īstu garšas baudījumu un plašu ēdienkarti, kas apmierinās arī pašus izsalkušākos!

Ļaujies pārsteigumiem, iepazīsti stikla pasauli un gūsti pozitīvas emocijas! Gaidīsim Tevi DECCO CENTRS dizaina dienās 26. – 28. septembrī, Katlakalna ielā 6D.